Litografie 18x28 cm. 54/250. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1917. Volný list. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, printed by DaP 1997.
o autorovi: 1890-1918 Rakouský malíř.