Litografie, 49x30 cm, signováno vpravo dole Egon Schiele, volný list. Jedná se o litografii ze souboru v deskách Zeichnungen, Egon Schiele 1917, vydaném Richardem Lányim ve Vídni. Litografie byly vytištěny pod osobním dozorem Egona Schieleho, pouze z jedné desky, ve 400 exemplářích, z nichž tento měl č. 239 (desky nejsou součástí nabízené položky).
Pozn.: Papír mírně poškozen. Pochází ze souboru Zeichnungen, vydaným Richardem Lányym ve Vídni v roce 1917. Pochází z číslovaného výtisku 239.
o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.