Egon Schiele - Stojící masturbující žena

Litografie, 392/600, 43x28 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1913. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát díla.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

56173. Stojící masturbující žena
Dražba ukončena:24.02.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč