Egon Schiele - Sitzender Halbakt

Nejdelší strana: 51 cm

Litografie 107/250, 28x19 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Egon Schiele 1917. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, printed by DaP 1997

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

101727. Sitzender Halbakt
Dražba ukončena:10.09.2023 20:40:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč