Nejdelší strana: 57 cm
"Screenprint", 42x30 cm. Signováno vlevo dole v tisku Egon Schiele. Datováno vpravo uprostřed v tisku 5. 1911. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Limitovaná edice X/XX. Vzadu certifikace díla.
o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.