Egon Schiele - Portrét ženy

Litografie, 21x16cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1918. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

302810. Portrét ženy
Dražba ukončena:22.12.2019 20:20:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč