Egon Schiele - Objetí

Litografie, 30x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Ego Schiele 1915. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

40944. Objetí
Dražba ukončena:26.02.2020 22:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč