Egon Schiele - Mutter und Tochter

Litografie, 28x18 cm. 49/250. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1913. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, printed by DaP 1997.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

301172. Mutter und Tochter
Dražba ukončena:02.10.2019 20:47:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč