Egon Schiele - Milenci

Litografie, 36x54 cm. Signováno vlevo dole v tisku Egon Schiele 1913. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: List uprostřed dříve přeložen.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

69915. Milenci
Dražba ukončena:15.12.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč