Egon Schiele - Melanie Schiele

Litografie, 42x29 cm. Signováno vpravo uprostřed v tisku Schiele 1906. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

56334. Melanie Schiele
Dražba ukončena:25.02.2021 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč