Egon Schiele - Melanie Schiele

Pozn.: Přiložen certifikát o pravosti díla Dorotheum Vídeň..

Barevná litografie, 30x22 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

49209. Melanie Schiele
Dražba ukončena:30.09.2020 21:25:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč