Egon Schiele - Liebespaar

Litografie, 37x24 cm. Signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1913. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

35843. Liebespaar
Dražba ukončena:16.10.2019 20:46:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč