Egon Schiele - Ležící akt

Litografie, 43x27 cm. Značeno vpravo dole Egon Schiele 1914 v tisku. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

39513. Ležící akt
Dražba ukončena:16.01.2020 21:51:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč