Egon Schiele - Lesbisches Liebespaar 1914

Litoofset 12/250, 28x18 cm. Signováno v tisku. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození.

Pozn.: Slepotiskové razítko, certifikát vydavatele díla přiložen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

83096. Lesbisches Liebespaar 1914
Dražba ukončena:14.09.2022 20:55:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč