Litoofset 12/250, 28x18 cm. Signováno v tisku. Rám, sklo.
Stav: Bez poškození.
Pozn.: Slepotiskové razítko, certifikát vydavatele díla přiložen.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1890-1918 Rakouský malíř.