Egon Schiele - Kostel v Bolzanu

Litografie, 19x10 cm, signováno vlevo dole v tisku Schiele. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát Dorotheum Vídeň.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

52815. Kostel v Bolzanu
Dražba ukončena:25.11.2020 21:20:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč