Egon Schiele - Freundschaft

Litografie na ručním papíře, 37x24 cm, signováno vpravo dole v tisku Egon Schiele 1913. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

31616. Freundschaft
Dražba ukončena:15.05.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:26 000 Kč