Egon Schiele - Female Lovers (1915)

Litografie, 19x28 cm. Rám, sklo. Rám mírně poškozen. Signováno vpravo dole Schiele Egon. 10/300

Pozn.: Na zadní straně certifikát

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

39347. Female Lovers (1915)
Dražba ukončena:15.01.2020 22:34:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:15 000 Kč