Egon Schiele - Edith Schiele se svým psem Lordem

Nejdelší strana: 63 cm

Litografie, 27x44 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Egon Schiele 1917. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

75249. Edith Schiele se svým psem Lordem
Dražba ukončena:14.04.2022 20:38:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč