Kamil Lhoták - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 14x9 cm a 12x10 cm. Signováno vpravo dole K.Lhoták. Volné listy.

o autorovi: 1912 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 900 000 Kč

42865. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.04.2020 19:21:07
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč