Egon Schiele - Dívčí půlakt

Litografie, 37x25 cm. Signováno vpravo uprostřed v tisku Egon Schiele 1911. Volný list.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

35847. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:16.10.2019 20:56:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč