Egon Schiele - Děvčátko s pentlemi

Litografie, 24x17 cm. Signováno vpravo uprostřed v tisku Egon Schiele 1912. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

34535. Děvčátko s pentlemi
Dražba ukončena:18.09.2019 22:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč