Egon Schiele - Akt se zelenou obuví

Litografie, 35x23 cm. Značeno vlevo dole v tisku Egon Schiele 1917. Volný list.

o autorovi: 1890-1918
Rakouský malíř.

39595. Akt se zelenou obuví
Dražba ukončena:16.01.2020 22:30:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč