Neznámý autor - Edvard Beneš, T.G. Masaryk, J. V. Stalin

Nejdelší strana: 29 cm

Optická roláž, 29x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
73510. Edvard Beneš, T.G. Masaryk, J. V. Stalin
Dražba ukončena:16.03.2022 21:47:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč