Eduard Světlík - Veselí v krčmě

Olej na kartonu, 29x66 cm. Signováno vpravo dole Ed. Světlík. Rámováno.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

64020. Veselí v krčmě
Dražba ukončena:22.08.2021 21:26:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč