Eduard Světlík - Stojící akt

Olej na plátně, 46x28 cm. Signováno vlevo dole slabě Světlík. Rámováno.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

307498. Stojící akt
Dražba ukončena:04.02.2021 20:11:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč