Eduard Světlík - Podobizna chlapce

Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vpravo dole Světlík. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

308082. Podobizna chlapce
Dražba ukončena:28.03.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč