Eduard Světlík - Pionýrka

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole E. Světlík. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903-1970
Narodil se v Přerově. Nejprve se živil jako učitel, později studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého. Ve své tvorbě se věnoval hlavně malbám krajin (jeho inspirací byla vodní díla a Beskydy), ale také figurálním kompozicím a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

308036. Pionýrka
Dražba ukončena:24.03.2021 20:14:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč