Eduard Světlík - Pionýrka

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole E. Světlík. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

308036. Pionýrka
Dražba ukončena:24.03.2021 20:14:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč