Eduard Světlík - Kytice v malovaném džbánku

Olej na kartonu, 71x51 cm. Signováno vpravo dole Světlík Ed. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

307113. Kytice v malovaném džbánku
Dražba ukončena:28.12.2020 20:15:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč