Eduard Světlík - Koupání

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Světlík Ed. Rám, sklo.

Pozn. Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

22834. Koupání
Dražba ukončena:27.09.2018 22:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč