Eduard Světlík - Dělníci

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole Ed. Světlík. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

307067. Dělníci
Dražba ukončena:25.12.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (22.12.2020 15:38:32) 7797