Eduard Světlík - Cinerarie

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Ed. Světlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1970
Narodil se v Přerově. Nejprve se živil jako učitel, později studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého. Ve své tvorbě se věnoval hlavně malbám krajin (jeho inspirací byla vodní díla a Beskydy), ale také figurálním kompozicím a zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

84836. Cinerarie
Dražba ukončena:09.10.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč