Eduard Světlík - Akty

Olej na kartonu, 21x30 cm. Signováno vlevo dole Ed. Světlík. Datováno Kroměříž 1947. Nerámováno.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

31371. Akty
Dražba ukončena:25.04.2019 22:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč