Eduard Světlík - Akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x48 cm. Signováno vlevo dole E. Světlík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

22847. Akt
Dražba ukončena:27.09.2018 22:36:07
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč