Eduard Milén - Od Židenic

Akvarel, 57x64 cm. Signováno vpravo dole Ed. Milén. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

Eduard Milén
108665. Od Židenic
Dražba ukončena:07.01.2024 20:30:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč