Akvarel, 49x34 cm. Signováno vpravo dole Ed. Milén. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1891 - 1976
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.