Olej na plátně, 45x50 cm. Signováno vlevo dole Halberštát. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1937
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Smetany, J. Johna, v r. 1984 na École des Beaux Arts u J. Jankela a P. Alechinského. Spoluzakládal internacionální tvůrčí skupinu Équipe des Pompiers, výtvarné společnosti Kruh a AVG. Zapojoval se do nezávislých uměleckých aktivit a patřil k organizátorům konfrontačních akcí. Od r. 1993 učil na nově vzniklé katedře výtvarné výchovy Ostravské univerzity. Věnuje se malbě, grafice, ilustraci a tvorbě pro architekturu. Jeho práce jsou zastoupeny v NG Praha a v mnoha dalších českých i zahraničních sbírkách.