Olej na plátně, 50x42 cm. Monogramováno vpravo dole. Datováno 1921. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892 -1961
V roce 1913 absolvoval na Akademii výtvarných umění, Praha, byl žákem profesora Vojtěcha Hynaise. Členem SVU Myslbek. Věnoval se volné malířské tvorbě, především ženských aktů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč