Eduard Boehm - Pocestný u horského jezera

Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vpravo dole E. Boehm. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1830 – 1890
Rakouský malíř krajinář.

doporučujeme
Eduard Boehm
114100. Pocestný u horského jezera
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:18:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč