Eduard Světlík - U kostela

Olej na plátně, 34x54 cm, signováno vlevo dole Ed. Světlík, bez rámu.

1903, Přerov
Žák AVU (1935-1939). Poté návrat na školu a ukončení studia (1945; prof. Nejedlý). Malíř krajin, figurálních obrazů a zátiší. Studijně vycestoval do Dalmacie. Tvoří a vystavuje především na Moravě a Slezsku

Pozn.: V malbě krakeláž.

2989. U kostela
Dražba ukončena:01.10.2015 21:32:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 500 Kč