Edmund Žižka - Letní krajina

Kombinovaná technika, 32x49 cm. Signováno vpravo dole E. Žižka 1918. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1968
Malíř, pedagog. Studoval Akademii ve Vídni, byl středoškolským pedagogem v Olomouci. Tvořil obrazy s krajinnými motivy a obrazy zvířat. Vytvořil originální umělecké loutky a divadelní dekorace.

305265. Letní krajina
Dražba ukončena:18.06.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč