Akvarel na papíře, 56x43 cm. Signováno vpravo dole E. Holub. Rám, sklo.
Pozn.: Zezadu autorská štítek.
Nejdelší strana: 61 cm
o autorovi: 1919 – 1980
Malíř, architekt. Studoval VŠUP v Praze. Maloval krajiny, především z jižních Čech.