Edmund Holub - Město

Detail položky

Detail položky

Kolorovaná kresba, 43x56 cm. Signováno vlevo dole E. Holub. Vzadu autorský štítek. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 62 cm

 

o autorovi: 1919 – 1980
Malíř, architekt. Studoval VŠUP v Praze. Maloval krajiny, především z jižních Čech.

vydraženo
118089. Město
Dražba ukončena:23.06.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč 23.06.2024 20:47:07 5215
900 Kč 23.06.2024 20:44:01 10449
800 Kč 19.06.2024 12:06:24 5215
700 Kč 19.06.2024 10:01:39 651
600 Kč 15.06.2024 8:10:16 5215
500 Kč 14.06.2024 20:15:34 15681