Edgard Dupont - Podvečer na zimním jezeře

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Edg. Dupont. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

Edgard Dupont
58664. Podvečer na zimním jezeře
Dražba ukončena:29.04.2021 20:07:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč