Edgar Degas - Tanečnice

Tisk, 50. léta 20. století, 36x29 cm. Signováno vlevo dole v tisku Degas. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1834 - 1917
Francouzský malíř a sochař.

304863. Tanečnice
Dražba ukončena:18.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.05.2020 20:19:28 2165
500 Kč 07.05.2020 14:50:23 7014