Litografie, 50x33 cm. Limitovaná edice 49/300. Signováno v tisku Degas. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list. Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
o autorovi: 1834 - 1917 Francouzský malíř a sochař.