Edgar Degas - Dancer

Litografie, 50x33 cm. Limitovaná edice 49/300. Signováno v tisku Degas. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

o autorovi: 1834-1917
Francouzský malíř a sochař.

Edgar Degas
72343. Dancer
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč