Edgar Chahine

41550. Soubor dvou grafických listů

popis: Suchá jehla, 10x21 cm, 22x14 cm. Signovány vlevo dole Edgar Chahine. Volné listy.

Pozn.: Papír v krajích mimo tiskovou část mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:38:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.03.2020 9:59:26 1367