Edgar Chahine - Soubor dvou grafických listů

Suchá jehla, 10x21 cm, 22x14 cm. Signovány vlevo dole Edgar Chahine. Volné listy.

Pozn.: Papír v krajích mimo tiskovou část mírně poškozen.

Edgar Chahine
41550. Soubor dvou grafických listů
Dražba ukončena:11.03.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.03.2020 9:59:26 1367