Edgar Baran - Velký výlov

Kvaš a akvarel, 31x86 cm. Signováno vpravo dole Edgar Baran. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír lehce posunut mimo paspartu.

o autorovi: 1937 – 2011
Malíř, syn malíře Otokara Barana. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti obor grafika. Věnoval se technice akvarelu a kvašakvarelu. V krajinářské tvorbě čerpal náměty z Karvinska. Byl členem karvinské skupiny Parazol, později Klubu karvinských výtvarníků

Edgar Baran
23918. Velký výlov
Dražba ukončena:01.11.2018 20:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.10.2018 20:38:16 1101