Edgar Baran

23918. Velký výlov

popis: Kvaš a akvarel, 31x86 cm. Signováno vpravo dole Edgar Baran. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír lehce posunut mimo paspartu.

dražba ukončena: 01.11.2018 20:37:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.10.2018 20:38:16 1101