Emil Weirauch - Výhled na kostel

Olej na kartonu, 66x44 cm. Signováno vpravo dole E. Weirauch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

90092. Výhled na kostel
Dražba ukončena:19.02.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč