E. Simonová - Zátiší s cigaretou, talířem a květinou

Olej na plátně, 45x50 cm. Signováno vpravo dole E. Simonová 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

96090. Zátiší s cigaretou, talířem a květinou
Dražba ukončena:04.06.2023 21:13:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč