.. - Dvojitý řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka řetízku 40 cm bez uzávěru.

..
123278. Dvojitý řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč